Новини
Бородянка
Кримінальні новини

В Бородянці помер чоловік, якого жорстоко побили боксери: підозру вручили лише одному


Після отриманих тяжких тілесних ушкоджень, не виходячи з коми протягом місяця, чоловік помер.

Фото: «Погляд»

Події, що трапилися в ніч на 8 червня в Бородянці, сколихнули все селище. Біля місцевого клубу на вулиці Центральній стався конфлікт між групою осіб, під час якого виникла бійка, в результаті якої 34-річний житель Бородянки отримав важкі тілесні ушкодження. Так офіційно описують події тієї ночі, що стала роковою для Миколи Овдієнка, на сторінці Facebook Бородянського відділу поліції.

Скрін Facebook/Бородянка Поліція

Протягом місяця чоловік боровся за життя, перебуваючи майже весь цей час у комі, але 7 липня помер. Провести в останню путь Миколу Овдієнка прийшло майже все селище.

Фото: «Погляд»

В Бородянці всі знали Миколу як життєрадісну, доброзичливу та порядну людину, яка завжди прийде на допомогу. Тому повірити, що таке могло статися саме з ним, вкрай важко.

Скрін Facebook/ Артем Лисенко
Фото: Facebook/Ирина Овдиенко

В поліції на початку липня (коли Микола ще був живий. – «Погляд») повідомляли, що про підозру в злочині оголошено 19-річному жителю Бородянського району.

Проте, за словами мешканців Бородянки, нападників було більше, і всі вони професійно займаються боксом. Дивує людей і той факт, що такий кричущий випадок міг статися в закладі, який знаходиться лише за 100 метрів від відділу поліції.

Фото: «Погляд»

Натомість народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк у дописі на своїй сторінці Facebook зазначила, що «це черговий сигнал, що поліція Бородянки, окрім неспроможності забезпечити ефективне розслідування економічних та екологіних злочинів, не здатна забезпечити правопорядок та безпеку на вулиці».

Скрін Facebook/Ольга Василевська-Смаглюк

Варто зазначити, що спочатку справу кваліфікували за ч.1 ст.121 КК України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Проте 10 липня під час зустрічі на центральній площі в селищі Бородянка з головою КОДА Василем Володіним та начальником Головного управління Національної поліції в Київській області Андрієм Нєбитовим стало відомо, що злочин перекваліфікують у ч. 2 «таке, що спричинило смерть потерпілого». Таким чином, винному загрожуватиме позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Також під час зустрічі було зазначено, що по справі було опитано 19 чоловік та проведено 4 слідчі експерименти, і вже є достатньо доказів для оголошено підозри. Натомість на слова людей про те, що винних у побитті було більше, Андрій Нєбитов сказав, що в справі не має свідків, які вказали б, що це було групове побиття. Якщо ж у когось є свідчення того, хто ще причетний до злочину, просять їх надати.

В свою чергу Василь Володін пообіцяв, що через 3 тижні, максимум через місяць, проведуть відповідну доповідь про те, як пройшло розслідування. Голова КОДА зазначив, що винні будуть покарані, а справа - однозначно доведена до кінця.

Наприкінці батько потерпілого звернувся до Андрія Нєбитова з проханням забрати справу на область. Чому рідні хвилюються, що нападникам все зійде з рук – у своєму сюжеті сьогодні ввечері розповість Мілена Терещенко в Новинах «Погляду».