В Бородянці дезінфікують зупинки, сквери, площі та під’їзди
17 березня в селищі під Києвом розпочато обробку місць загального користування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/18_borodyanka.jpg)
У Бородянці розпочато санітарну обробку місць загального користування, повідомили в селищній раді. Зокрема в селищі розпочато санітарну обробку зупинок громадського транспорту, скверів, площ, під’їздів багатоквартирних будинків, ліфтів і дитячих та спортивних майданчиків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/18_borodyanka2.jpg)
«В нашій громаді здійснено всі можливі міри запобігання поширенню коронавірусу Covid-19. Ми призупинили заняття у школах та дитсадках, тимчасово відмінено прийоми громадян у органах влади, закрито торгівлю в магазинах промислового спрямування, кафе та ресторани. Водночас усі аптеки, продуктові та господарчі магазини, АЗС працюють у звичному режимі», – звернувся до мешканців селищний голова Бородянської селищної ОТГ Олександр Сахарук.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/18_borodyanka3.jpg)
Також просять всіх мешканців громади бути свідомими і відповідальними. Не відвідувати спільно з дітьми місця масового скупчення людей та без нагальної потреби не користуватися суспільним транспортом.
Про те, які заборони діятимуть в Бородянці під час карантину описали в розпорядженні про запобігання поширенню на території Бородянської селищної ОТГ COVID-19.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/18_borodyanka4.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/18_borodyanka5.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/18_borodyanka6.jpg)
Нагадаємо, у Немішаєвому на час карантину прийом громадян проводитиметься через Scype.