Бориспіль
Події

В аеропорту Бориспіль зняли COVID-обмеження для супроводжуючих

Аеропорт відкрили для супроводжуючих, але за умови дотримання необхідних санітарних норм.

В аеропорту Бориспіль зняли COVID-обмеження для супроводжуючих - зображення
Фото: Facebook Бориспіль

Як повідомили на фейсбук-сторінці летовища, відтепер вхід до міжнародного аеропорту Бориспіль вільний навіть для супроводжуючих. При цьому на вході не потрібно пред'являти COVID-документи, які вимагали раніше. Йдеться як про сертифікати вакцинації, так і про тести чи довідки про перенесену хворобу.

"Відтепер вхід до Міжнародного аеропорту Бориспіль вільний навіть для супроводжуючих. Але, звісно, з дотриманням необхідних санітарних норм, а саме – застосуванням засобу індивідуального захисту (респіратора чи маски). При цьому на вході у термінал працівники аеропорту міряють температуру тіла", – йдеться у дописі.

Тож на вході у термінал працівники аеропорту міряють температуру тіла і, якщо вона не перевищує 37,2 градуса, то вхід до аеропорту — вільний. Якщо вище, то людину на територію летовища не пропустять.

Нагадаємо, за поточний рік у Борисполі зафіксували ріст обсягів обробки вантажу на 7 тисяч тонн, або на 20%. Вантажопотік летовища у 2021 році склав понад 40 тисяч тонн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.