Майже 350 прокурорів з інвалідністю пройдуть перевірку дисциплінарної комісії (ФОТО)
.jpg)
Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко.
Руслан Кравченко пояснив, що не має право одноосібно звільняти прокурорів, в таких випадках, як масові отримання статусу інвалідності. Це можливо лише на підставі рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП). Тому генпрокурор скерував на КДКП 348 прокурорів, які нібито мають інвалідність.

"Розумію, що серед них можуть бути особи, чий статус, в результаті перевірки, буде підтверджено. При цьому, встановлені факти недоброчесності, не повинні ставити “хрест” на авторитеті всіх прокурорів, які продовжують сумлінно виконувати свою роботу [...]Процес запущено. Чекаємо на рішення. І це буде рішення не за емоціями, а за законом", – наголосив Руслан Кравченко.
За словами Руслана Кравченка, він не скерував на перевірку дисциплінарної комісії 136 прокурорів з інвалідністю, які мають онкологічні захворювання, зазнали невідновних втрат для здоровʼя, або є інвалідами дитинства чи війни. Ще 41 прокурор, який нібито мав інвалідність, звільнився за власним бажанням.
Нагадаємо, з 28 жовтня 2024 року, функції центральної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) покладено на Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України в місті Дніпро.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і дивіться нас на YouTube. Також читайте та підписуйтесь на нас у Facebook Погляд Київщина та Іnstagram.