Бориспіль
Інфографіка
Економіка

Новий рекорд: вантажопотік "Борисполя" у 2021 році склав понад 40 тисяч тонн (інфографіка)

Цей показник є рекордним за останні три роки.

Новий рекорд: вантажопотік

Про це повідомила пресслужба аеропорту "Бориспіль".

Зазначається, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року ріст обсягів обробки вантажу збільшився майже на 7 тисяч тонн, або на 20%.

"Міжнародний аеропорт "Бориспіль" є найбільший вантажним авіаційним хабом України. Ми абсолютно готові до зростання вантажопотоку і для цього у нас є всі підстави: необхідна інфраструктура, яка здатна прийняти повітряні вантажні судна підвищеної місткості та повноцінно обслужити їх на приліт і виліт, для цього у аеропорту є всі необхідні виробничі потужності", – повідомив генеральний директор Міжнародного аеропорту "Бориспіль" Олексій Дубревський.

Новий рекорд: вантажопотік

Окрім цього, збільшилися обсяги обслуговування вантажів у порівнянні з показовим 2019 роком. Так, за 11 місяців цього року було перевезено вантажів на 8,1% більше – 40,3 тис. тонн проти 37,3 тис. тонн у 2019 році.

"Через аеропорт обслуговується 82% від загального обсягу вантажних авіаперевезень нашої країни. Відтак одним із наших головних завдань на найближчий час є розширення карго-інфраструктури. Зокрема, ми розпочали роботи над проєктом будівництва карго-терміналу пропускною спроможністю 120 тис. тонн на рік та корисною площею 15-20 тис. квадратних метрів. Реалізація цього проєктом є однією зі складових стратегії перетворення аеропорту на хаб європейського рівня", – зазначив Дубревський. 

Як повідомлялося раніше, Бориспіль хоче перереєструвати ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" назад до Бориспільської міської територіальної громади, аби вирівняти надходження місцевих бюджетів.

Також повідомлялося, що до трійки лідерів аеродромів нашої країни за кількістю пасажирів увійшли "Бориспіль", "Львів" та "Київ".

Нагадаємо, розробка проєкту реконструкції летовища у Жулянах має закінчитися 2022 року, а саме реконструкція почнеться у 2024 році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.