У Києві відкрили перший центр протезування та реабілітації (ФОТО)
.jpg)
Про це повідомили в U+ System.
Центр створили за принципом мультифункціонального медичного хабу, де можна отримати одразу кілька видів допомоги.
.jpg)
На першому поверсі працює зона фізичної реабілітації з біговими доріжками та TRX-системами.
.jpg)
Також тут є тимчасова майстерня для 3D-друку куксоприймачів та ігрова зона з ергономічними меблями.
.jpg)
Другий поверх ще поки ремонтують. Там мають відкрити повноцінну протезну майстерню, стоматологічне відділення, аудіологічний кабінет, зони для психологічної допомоги та соціальної адаптації. Також у планах U+ System — запуск напряму протезування верхніх кінцівок й ерготерапії для відновлення моторики.
На стінах центру зобразили графіті з портретами пацієнтів U+ System, які стали символами незламності: ветерана Третьої окремої штурмової бригади Романа Добряка, що після втрати ноги піднявся на Кіліманджаро, а також командира 241-ї бригади ТрО Артема Мороза, який втратив обидві кінцівки, але станцював на Таймс-сквер і пробіг Бостонський марафон.
.jpg)

Це не просто сучасний інклюзивний простір, це точка опори для сотень людей. Це дім для кращих реабілітологів і протезистів. Це місце сили, людяності, турботи та професіоналізму, — зазначила Олександра Мостепан, хірургиня та керівниця U+ System.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і дивіться нас на YouTube. Також читайте та підписуйтесь на нас у Facebook Погляд Київщина та Іnstagram.