Новини
Новини Київської області

Увага! Для учасників АТО/ООС Київщини та членів їх сімей розширено перелік соціальних пільг


Учасникам АТО та членам їх сімей виплатять матеріальну допомогу в розмірах від 16 816 до 147 140 грн.

22 червня депутати обласної ради підтримали зміни до Київської обласної комплексної програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2018-2020 роки, розповіли у КОДА.

Тепер передбачено відшкодування витрат на дороговартісне лікування та придбання дороговартісних лікарських препаратів та засобів, які не входять до Національного переліку основних лікарських засобів (Постанова КМУ від 13.12.2017 № 1081) на загальну суму 2 млн грн. Таким чином, 73 учасники АТО Київщини матимуть можливість отримати додаткову допомогу на стаціонарне лікування для проведення ендопротезування, слухопротезування та протезування ока, компенсації витрат на стаціонарне лікування.

Додатково заходами Програми на 2020 рік передбачено виплату матеріальної допомоги в розмірах від 16 816 до 147 140 грн для 1 505 учасників АТО та членів їх сімей на загальну суму 36,5 млн грн.

Також рішенням обласної ради про обласний бюджет на 2020 рік виділено кошти на проведення заходів з протипожежної безпеки в інтернатних установах обласної комунальної власності на суму 4 265 грн. Виділені кошти дозволять усунути недоліки згідно приписів ДСНС, а саме: встановлення протипожежної сигналізації, оброблення дерев’яних конструкцій дахів, облаштування дахів захисними перилами, встановлення зовнішнього захисту від прямих попадань блискавки та інше.