#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

Утилізують 400 тисяч доз невикористаної вакцини (ВІДЕО)

26.11.2021 0
В Україні утилізують понад 400 тисяч доз вакцини AstraZeneca, термін придатності якої закінчився у кінці жовтня.

В Україні утилізують понад 400 тисяч доз вакцини AstraZeneca, термін придатності якої закінчився у кінці жовтня.

Першим етапом утилізації є рішення про припинення її використання, а вже після цього проводять перерахунок на рівні кожного пункту щеплення.

Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна".

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін пояснив, що, скоріше за все, вакцину не встигли використати через певні антивакцинальні настрої та міфи про відсоток тромбозів, погану переносність та про її неефективність.

"Траплялося, що люди приходили в пункт щеплень і просили все що завгодно, тільки не AstraZeneca. Навіть попри те, що багато вакцинованих людей отримали саме цей препарат, і жодних нарікань не мають", - розповідає Ігор Кузін.

За даними МОЗ, в Україні вже отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19 - 42,4%, а пройшли повний курс вакцинації - 34,2% українців.

За добу вакцинувалося майже 274 тисяч осіб, з них 81,5 тис. отримали першу дозу щеплення.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.