Суспільство
Здоров'я
Україна-суспільство

Уряд виділив регіонам понад 67 мільйонів гривень на виявлення "Дельта"-штаму COVID-19


Це дозволить закупити тест-системи і провести 450 000 досліджень для ідентифікації цього штаму коронавірусу.

Фото: pixabay.com

Як повідомили у пресцентрі МОЗ, кошти у розмірі 67, 5 мільйонів гривень спрямують до регіональних центрів контролю і профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я.

Додаткове фінансування дозволить регіонам придбати 4 500 наборів тест-систем і провести 450 000 досліджень для ідентифікації штаму «Дельта». У середньому йдеться про 150 тисяч досліджень на місяць.

Зазначається, що натепер з усіх регіонів України до Центру громадського здоров'я надходять зразки для ідентифікації штаму «Дельта», проте «для більш ефективного контролю за епідемічною ситуацією виникла потреба забезпечити виявлення штаму на регіональних рівнях».

Раніше "Погляд" повідомляв, що вакцинація в 11 разів зменшує ризик смертності від “Дельта”-штаму COVID-19.

Нагадаємо, в Україні було зафіксовано два випадки коронавірусної інфекції, викликаної новим індійським штамом «Дельта». Відомо, що українці «привезли» його з Росії.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.