Новини
Україна
Суспільство
Новини світу

Умови в'їзду в Європу для українців (ВІДЕО)

Європа впроваджує нові правила в'їзду та поступово відкриває кордони для туристів, зокрема для українців.

Європа впроваджує нові правила в'їзду та поступово відкриває кордони для туристів, зокрема для українців.

Європа впроваджує нові правила в'їзду та поступово відкриває кордони для туристів, зокрема для українців.

Під час пандемії подорожі за кордон стали дуже непередбачуваними, адже правила в'їзду можуть змінитися в будь-який час.

Актуальні правила перетину кордонів оновлюють кілька українських онлайн-ресурсів. Наприклад, онлайн-карта від Міністерства закордонних справ України або портал VisitUkraine.Today. Тут можна дізнатися, які країни відкриті для українців та за яких умов можна перетнути кордон.

Нагадаємо, 9 листопада Європейський союз виключив Україну з переліку країн, громадянам якої можна без обмежень подорожувати до ЄС. Тепер уряди кожної держави впроваджує власні правила для в’їзду українців.

Більшість країн Європейського Союзу дозволяють в'їзд українцям із сертифікатами вакцинації та з ПЛР-тестами.

Для в'їзду до країн Європи підходять вакцини, схвалені Європейським агентством лікарських засобів або Всесвітньою організацією охорони здоров'я: Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson та Sinopharm.

Країни, які пускають вакцинованих туристів здебільшого вимагають, щоб після останньої введеної дози вакцини пройшло щонайменше 14 днів.

При в'їзді в більшість країн вимагають медичну довідку міжнародного зразка (медичний паспорт), що підтверджує відсутність коронавірусу. Також, турист повинен пройти попередньо ПЛР-тестування на відсутність SARS-CoV-2 та отримати міжнародний медичний сертифікат, який засвідчуватиме, що тест на COVID-19 є негативним.

Загалом українцям дозволили в'їзд до 124 країн світу.

Нагадаємо, з 22 листопада Австрія через зростання рівня захворюваності на коронавірус вводить повний локдаун та повністю закривається для туристів.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.