Новини
Україна
Культура

Укрпошта випустила незвичайну марку


Поштова марка «Козаки» з доповненою реальністю дасть можливість надіслати «живого» листа.

Фото з Фейсбук-сторінки Укрпошти.

Напередодні Дня Святого Миколая Укрпошта та компанія Art Nation презентували інтерактивну поштову марку «Козаки». Ця марка з доповненою реальністю дасть можливість  надіслати «живого» листа, а ще – зробити фото відео з героями мультфільму. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Укрпошти.

І зазначається, що для щоб таким чином  привітати близьких, потрібно завантажити на смартфон безкоштовний мобільний застосунок WowBox AR. Версія длч Android: bit.ly/wowbox-android​; Версія для iOS: bit.ly/wowbox-ios​

Тираж незвичайних марок становить 100 тис. примірників. ​Номінал кожної — 9 гривень (V).​

Фото з Фейсбук-сторінки Укрпошти.

Ще одним сюрпризом стане відеопривітання від героїв культового  мультсеріалу, який вперше вийшов у 1967 році і став улюбленим для багатьох.

«На церемонії спецпогашення у Музеї пошти був почесний гість — художник-постановник легендарних анімаційних фільмів про пригоди козаків, народний художник України Едуард Кірич», йдеться у повідомленні Укрпошти.

Фото з Фейсбук-сторінки Укрпошти.

Як повідомляв «Погляд», до зимових свят маленькі пасажири київського метро отримують сувеніри.

«Також «Погляд» інформував, що у Києві відкриють інсталяцію про Голокост.

​Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.