Новини
Україна
Україна-суспільство

Укренерго: складною залишається ситуація в південному та східному регіонах

В енергетичній компанії завірили, що в українській енергосистемі дефіцит потужності знаходиться на тому ж рівні, що і до десятої масованої ракетної атаки росіян.

Укренерго: складною залишається ситуація в південному та східному регіонах - зображення

Українська енергосистема, не дивлячись на обстріли окупантів, у плановому режимі відновлює нормальну роботу і триває набір потужності, про це прозвітували в енергетичній компанії Укренерго в п'ятницю, 30 грудня.

"Станом на 30 грудня в енергосистемі дефіцит потужності знаходиться на тому ж рівні, що і до 10-ї масованої ракетної атаки росіян. Завдяки професійним діям диспетчерського центру "Укренерго" наслідки пошкоджень мали значно менший вплив на роботу енергосистеми, ніж того очікував ворог.

Енергосистема у плановому режимі відновлює нормальну роботу. Продовжується набір потужності генерацією", –

Укренерго

Енергетики також наголосили, що ворог не досяг своєї терористичної мети – пошкодження мали значно менший вплив на роботу енергосистеми.

Водночас, внаслідок влучань у деякі енергооб’єкти складною залишається ситуація у південному та східному регіонах.

Зазначають, що до всіх областей, як і раніше, доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до необхідності застосування аварійних відключень.

Нагадаємо, напередодні, 29 грудня, Україна зазнала чергового масованого ракетного удару. Сили оборони збили 54 із 69 російських ракет. Згодом стало відомо, що внаслідок ворожої атаки на Київщині пошкоджено будинки та медичний заклад.

Натомість у ніч на 30 грудня росіяни знову атакували Київщину та столицю дронами-шахідами. Також йшлося про те, що на Київщині, попередньо, "прильотів" немає, а в столиці "Shahed" влучив у адміністративну будівлю в Голосіівському районі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.