Україна
Технології
Автоновини
Київ

Український електробайк Delfast встановив світовий рекорд швидкості — 107 миль/год


Сергій Малик на змаганнях Bonneville Speed Week встановив новий рекорд швидкості на електромотоциклі Delfast Dnepr Electric проїхавши зі швидкістю 107 миль/год.

Сергій Малик Фото з facebook

Сергій Малик: засновник і президент Київського міського автомотоклубу (КМАМК), дворазовий майстер спорту СРСР, майстер спорту України, чемпіон України з кільцевих перегонів, володар 40 національних та світових рекордів.

Фото з KMAMK Team на Bonneville

Під час заїздів 12 серпня в рамках участі у змаганнях Bonneville Speed Week 2021, Сергій Малик, президент Київського міського автомото клубу (КМАМК) встановив новий рекорд швидкості в класі «А» OMEGA, проїхавши зі швидкістю 107.217 миль/год.

Це рекорд у американському Бонневілі став 40-м за рахунком у кар'єрі талановитого гонщика і був присвячений до 30-ї річниці Незалежності України. Сергій Малик коментує перемогу на своїй сторінці facebook:

"Це найскладніший рекорд, який у мене взагалі був, — прокоментував Сергій Малик своє чергове досягнення. — Все в останній момент: три спроби, три рекордні кваліфікації ..."

Фото з KMAMK Team на Bonneville

Раніше мотоцикл уже перемагав у Бонневілі, але в цьому році конструкція була доопрацьована, щоб досягти вищої швидкості в ході заїздів. Електробайк побудований спеціально для участі в рекордних заїздах на Бонневілі. Він оснащений синхронним електродвигуном на постійних магнітах номінальною потужністю 50 кВт і піковою 100 кВт. При цьому мотор важить всього 12 кг.

Тяговий літіє-полімерний акумулятор має ємність 12 кВт • год, а інвертор — українського виробництва. Максимальний струм на виході — 200А, що забезпечує крутний момент 220 Нм.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що команда винахідників з Києва вирушила до американського штату Юта на фестиваль Bonneville Speed Week 2021

Нагадаємо, “Погляд” писав, що український стартап з виробництва електровелосипедів зібрав на краудфандинговій платформі $3,4 млн від інвесторів з усієї України.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.