Українські бджоли рятують життя: в Бабинцях окупанти залишили пастку в вулику
![Українські бджоли рятують життя: в Бабинцях окупанти залишили пастку в вулику Українські бджоли рятують життя: в Бабинцях окупанти залишили пастку в вулику - зображення](/storage/resized/lg/news/977d8380-961c-47fc-a377-63e25da6bddd/13_zzz3.jpg)
У лісі біля селища Бабинці сапери знешкодили пастку, яку окупанти залишили перед тим, як втікати з соромом з області. Про це повідомили в Telegram-каналі Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1.
"Рашисти примотали одну до одної дві гранати, закріпили їх всердині вулика, чеки замінили на булавки, а капроновою ниткою з‘єднали кришку вулика і гранати.
Планувалося, що після відкриття кришки пролунає вибух, але після півроку невиконистання, бджоли залили запалювачі медом і булавки не вискочили", –
Добровольці Бучі
Таким чином, українські бджоли рятують життя і також боряться проти окупантів.
Нагадаємо, компанія “Бест” розширює покриття у Бучанському районі.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.