Новини
Україна
Україна-суспільство

Україна заготовили рекордний запас дров

На складах по всій країні зберігається понад 260 тис. м3 паливної деревини, проте зупинятися на цьому лісівники поки не збираються.

Україна заготовили рекордний запас дров - зображення

Цьогоріч в Україні створено рекордний запас дров. Про це повідомив голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

За його словами, на 1 грудня на складах по всій країні зберігається понад 260 тис. м3 паливної деревини. Проте зупинятися на цьому, враховуючи ситуація в енергетиці, лісівники поки не збираються.

"За підсумками останнього тижня заготівля також тримається на рекордних позначках і значно перевищує реалізацію. Загалом у грудні передбачена заготівля 314 тис. м3 дров.

Продовжуються поставки дров в східні та південні прифронтові райони. Великий осяг палива передається нашим військовим", –

голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець

Також очільник Держлісагенства зазначив, що наразі не можна виключати найгірші сценарії розвитку подій, зважаючи на напружену ситуацію в українській енергетиці, тому лісівники цього року доклали максимум зусиль, щоб українці були з теплом. Він наголосив, що дровами країна забезпечена.

Нагадаємо, Укренерго судитиметься з росією через пошкоджені енергооб’єкти.

До слова, з 5 грудня Київщина та столиця повертається до вимкнення світла за графіком.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.