Новини
Російсько-Українська війна

Україна вже випробувала британські Challenger (ВІДЕО)

Невдовзі британські танки відправлять на виконання бойових завдань.

У Міністерстві оборони показали танки Challenger 2 в Україні, які надійшли від Великобританії. Глава відомства вже встиг випробувати один з них.

За словами Олексія Резнікова, невдовзі британські танки відправлять на виконання бойових завдань.

"Було дуже приємно покататися на першому українському ОБТ Challenger 2. Такі танки, поставлені Великою Британією, нещодавно надійшли до нашої країни. Невдовзі ці фантастичні машини приступлять до виконання бойових завдань. Дякую, Ріші Сунак, Бен Воллес та британський народ".

Як повідомляв "Погляд" раніше, Британія обіцяла поставити танки Challenger 2 до України наприкінці березня. Йшлося про 14 основних бойових танків разом з додатковою артилерійською підтримкою. За словами заступника міноборони, до того часу, як танки надійдуть в Україну, українські військові будуть інтенсивно тренуватися, як експлуатувати і обслуговувати ці машини.

Також, Велика Британія готова надати Україні "сильний оборонний пакет", до якого увійде, зокрема, далекобійна зброя.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.