Новини
Новини світу
За кордоном
Політика

Україна і Британія погодили постачання далекобійної зброї (ВІДЕО)

До нового оборонного пакета увійде також навчання українських пілотів.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Велика Британія готова надати Україні "сильний оборонний пакет", до якого увійде, зокрема, далекобійна зброя. Про це йдеться у заяві Офісу президента.

"Маємо сильний оборонний пакет від Великої Британії. Ми погодили потужну кількість броньованої техніки, постачання далекобійної зброї й домовилися почати підготовку українських пілотів. Я вважаю, що це наш чіткий сигнал – України й Великої Британії, – що ми разом не лише йдемо, а пройдемо весь цей складний шлях до нашої спільної перемоги".

Британський прем’єр Ріші Сунак наголосив, що Велика Британія пришвидшує постачання в Україну різних видів озброєння.

“Зокрема, якщо говорити про танки Challenger – вони потрібні Україні вже наступного місяця”.

Також під час візиту українського президента до Великої Британії була підписана «Лондонська декларація», спрямована на поглиблення партнерства Києва й Лондона. За цим документом Британія декларує допомогу Україні з відновлення енергосистеми та іншої інфраструктури, посилення санкційного тиску на Росію, розбудову ЗСУ та допомогу в переході України на тандарти НАТО.

Нагадаємо, що 8 лютого Володимир Зеленський прибув із офіційним візитом до Лондона, де зустрічався з премʼєр-міністром Великої Британії, королем Чарльзом ІІІ та українськими танкістами, які перебувають на навчанні в Британії. Під час візиту він закликав Британію надати винищувачі.


Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.