#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Україна вже на 22 місці серед кращих армій світу (ВІДЕО)

28.01.2022
У 2022 році Україна посідає 22 місце зі 140 країн.

Міжнародна компанія Global Firepower, яка щорічно складає рейтинг кращих армій світу, цього року помістила Україну на 22 місце.

Таким чином країна за останній рік піднялася на три позиції.

Для підрахунку цього індексу перевіряються понад 50 факторів, серед яких військова потужність, фінансові можливості й матеріально-технічний потенціал.

Зазначається, що на першому місці традиційно залишаються США. До трійки лідерів рейтингу увійшли США, Росія та Китай. Усі інші країни-сусіди України, крім Російської Федерації, мають слабші позиції в цьому рейтингу. Зокрема, Польща опинилася на 24 місці, Румунія – на 38, Білорусь – на 52 місці.

Нагадаємо, у 2021 році Україна посідала 25-е місце серед 138 країн. Перше місце у рейтингу минулого року посідали Сполучені Штати Америки. На другому — Росія, а трійку замикав Китай.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.