Новини
Світ-суспільство
Війна з Росією

Україна почала переговори з Німеччиною щодо передачі систем ППО PATRIOT (ВІДЕО)

Зазначається, що наразі питання облаштування систем ППО піднімають перед США, оскільки вони володіють технологією Patriot.

Україна почала переговори з Німеччиною про передачу систем ППО Patriot. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За його словами, Київ повністю підтримує ідею Варшави щодо розміщення ЗРК Patriot в західних областях. Це буде найкращий захист від російських ударів як України, так і Польщі з іншими країнами НАТО.

Зазначається, що наразі питання облаштування систем ППО піднімають перед США, оскільки вони володіють технологією Patriot. Крім того, Кулеба зазначив, що він використовує міністерські зустрічі НАТО і ОБСЄ, щоб поговорити з усіма, хто може допомогти прийняти позитивне рішення щодо поставок Patriot в Україну.

Нагадаємо, Кулеба закликав Німеччину передати Україні ППО Patriot ще наприкінці листопада. Також Кулеба закликав НАТО нарощувати виробництво зброї, оскільки без цього неможливо буде перемогти на полі бою в довгостроковій перспективі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.