#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

Україна досягне піку коронавірусу найближчими тижнями (ВІДЕО)

28.01.2022
Міністр охорони здоров'я озвучив прогноз захворювань на COVID-19 на найближчі тижні.

Нині по всьому світові спостерігається нова хвиля коронавірусу, викликана поширенням нового штаму "Омікрон". Захворюваність зросла й в Україні, але це лише початок.

В Україні вже реєструють рекордну кількість нових хворих на COVID-19, а найближчими тижнями захворюваність тільки зростатиме.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час пленарного засідання Верховної Ради.

"Найближчі тижні Україна вийде на пікові значення захворюваності на COVID-19. Кількість випадків інфікування очікується на рівні 40-60 тисяч осіб на добу", – заявив міністр.

Кількість нових випадків подвоюється щотижня, зростає й частка позитивних результатів лабораторних досліджень серед усіх протестованих.

Тим часом кількість госпіталізованих зросла тільки на третину. Завдяки вакцинації цього разу в країні очікують на третину померлих менше, ніж було під час минулої хвилі.

Раніше повідомлялося, що у Великобританії медики виділили чотири "приховані" симптоми нового штаму коронавірусної інфекції "Омікрон". 

Нагадаємо, на Київщині бустерне COVID-щеплення вже отримали понад 14 тис. людей. До слова, Кабмін скоротив строк для бустерної вакцинації до 3 місяців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.