Новини
Суспільство
Здоров'я

Британські медики назвали чотири "приховані" симптоми штаму "Омікрон"

Також вони розказали, що є найкращим захистом від COVID-19.

Британські медики назвали чотири

У Великобританії медики виділили чотири "приховані" симптоми нового штаму коронавірусної інфекції "Омікрон". Як пише газета The Sun, фахівці Національної системи охорони здоров'я Великобританії (NHS) визначили, що одним із головних симптомів є сильна втома, яка виникає внаслідок розумового чи фізичного навантаження.

До інших "прихованих" симптомів відносяться біль у м'язах, втрата апетиту та біль у животі, діарея, а також нудота або блювання. Також медики дали рекомендації, зокрема порадили при лікуванні COVID-19 пити багато рідини.

"Висока температура тіла може призвести до підвищеного потовиділення, і тому важливо, щоб ваше тіло поповнювало втрачене".

Фармацевт Марк Донован

На його думку, також важливо дотримуватися здорової дієти, тому що фрукти та овочі є гарним джерелом вітамінів, мінералів та клітковини. Важливими є позитивні емоції та здоровий сон, що допомагає організму досить швидко відновитися. При цьому фахівці категорично не радять займатися самолікуванням і впевнені, що найкращим захистом від COVID-19 є вакцинація.

Нагадаємо, нещодавно вчені також назвали новий симптом "Омікрону".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.