Новини
Україна
Буча
Довкілля

У водоймах Бучанщині гине риба: що відомо

03.10.2022
Для встановлення причин замору відібрано проби води.

У водоймах Бучанщині гине риба: що відомо - зображення

На річці Буча та озері Земснаряд виявлено загибель риби. Про це в понеділок, 3 жовтня, повідомили на Facebook-сторінці Київського рибоохоронного патрулю.

"3 жовтня в ході реагування на "гарячу лінію" держінспекторами Київського рибоохоронного патруля зафіксувано замор водних біоресурсів на р. Буча та оз. Земснаряд, поблизу міст Буча та Ірпінь Київської області. Для встановлення причин замору відібрано проби води, які будуть направлені в лабораторію Держрибагентства", –

Київський рибоохоронний патруль

Зазначається, що в результаті обстеження водойм та прибережних ділянок було виявлено: 26 екз. судака, 19 екз. плітки, 14 екз. плоскирки, 12 екз. ляща, 7 екз. окуня та 2 екз. сома.

Нагадаємо, в вересні повідомлялося, що на Київщині побільшає об’єктів природно-заповідного фонду.

Як повідомлялося раніше, російські війська вчинили 34 злочини проти довкілля на Київщині. Загалом же в Україні вже задокументовано 231 екологічний злочин рф на території країни та в акваторії Чорного моря.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.