Новини
Київщина
Довкілля

На Київщині побільшає об’єктів природно-заповідного фонду

22.09.2022
Облаштування нових об’єктів буде здійснюватися в Білоцерківському, Броварському, Вишгородському та Фастівському районах на площі майже 600 тисяч гектар.

На Київщині побільшає об’єктів природно-заповідного фонду - зображення

На Київщині побільшає територій та об’єктів природно-заповідного фонду. На території регіону буде створено 22 об’єкти природно-заповідного фонду України. 

Відповідні рішення були прийняті 22 вересня на позачерговій 13-ій сесії Київської облради, повідомляє пресслужба КОВА. Облаштування нових об’єктів буде здійснюватися в Білоцерківському, Броварському, Вишгородському та Фастівському районах на площі майже 600 тисяч гектар. 

Також мають розширити на 9 гектар території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Зелена брама" в с. Софіївська Борщагівка Бучанського району. 

Нагадаємо, російські війська вчинили 34 злочини проти довкілля на Київщині. Загалом же в Україні вже задокументовано 231 екологічний злочин рф на території країни та в акваторії Чорного моря.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.