У Вишгороді з’явився новий молодіжний футбольний клуб
![У Вишгороді з’явився новий молодіжний футбольний клуб У Вишгороді з’явився новий молодіжний футбольний клуб - зображення](/storage/resized/lg/news/9598f81a-a3e0-4d4b-be03-6c24795fe5ef/273808645_602558667745215_823375709163349895_n.jpg)
На фейсбук-сторінці Вишгородської міськради повідомили про те, що новостворений комунальний футбольний клуб отримав назву "Діназ".
Міський голова Олексій Момот зазначив, що метою створення ФК є можливість розвитку юних спортсменів та розбудова футбольної структури "у якій кожен юний футболіст бачитиме перспективу".
Тренером ФК "Діназ" став відомий український футболіст, який грав на позиції захисника у київському "Динамо" та за збірну України Олександр Головко.
![У Вишгороді з’явився новий молодіжний футбольний клуб У Вишгороді з’явився новий молодіжний футбольний клуб - зображення](/storage/resized/lg/news/9598f81a-a3e0-4d4b-be03-6c24795fe5ef/273891755_602558184411930_1107666719513281423_n.jpg)
Нагадаємо, юні футболісти з Білої Церкви завоювали срібло на змаганнях у Польщі. На футбольний турнір до Кракова приїхали команди з Польщі, Словаччини та України.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.