У Василькові тероборона зловила і покарала мародера
![У Василькові тероборона зловила і покарала мародера У Василькові тероборона зловила і покарала мародера - зображення](/storage/resized/lg/news/95c92cd8-578d-4081-8593-516104d08625/275494932_107536118551046_3280266312978984840_n.jpg)
Як повідомили на фейсбук-сторінці Територіальної оборони “Щит Василькова”, на Обухівщині вчора, 9 березня, добровольці спіймали мародера, який обкрадав громадян, поки вся країна веде боротьбу з російськими загарбниками.
“Порушника прив’язали до стовпа і чекають на співробітників поліції! ТрО "Щит Василькова" стоїть на захисті всієї васильківської громади! Кожен, хто прагне нажитися на цій війні, буде покараний”, – йдеться у публікації.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.