Новини
Васильків
Суспільство

У Василькові побудують завод по виготовленню безпілотників

Там, зокрема, виготовлятимуть важкі безпілотники «АНКА» та реактивні безпілотники.

У Василькові побудують завод по виготовленню безпілотників - зображення

У Василькові вже розпочалося будівництво заводу по виготовленню безпілотників. Про це в інтерв’ю «Радіо Свободі» розповів радник глави Офісу президента України Олексій Арестович.

Також стало відомо, що на новому заводі виготовлятимуть важкі безпілотники «АНКА» та реактивні безпілотними-перехоплювачі, які застосовують проти інших безпілотників.

«Завод будується зараз у Василькові. Вже почав будуватися завод, який буде виробляти спільно українсько-турецькі безпілотники. В тому числі «АНКА» – важкі безпілотники. В тому числі українські безпілотники, які є перспективними. Зокрема, мова може йти і про реактивні безпілотники, які є перехоплювачами. Тобто, вони здатні діяти проти повітряних об'єктів, проти інших безпілотників. Навіть, проти авіації пілотованої. На них будуть українські двигуни і решта турецька авіоніка: корпус тощо».

Радник глави Офісу президента України Олексій Арестович

Нагадаємо, на початку грудня про початок будівництва в Україні заводу з виготовлення сучасних військових дронів також казав Президент Володимир Зеленський.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.