Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

У трьох районах Київської області сьогодні заплановані роботи з розмінування

У пристоличному регіоні можливо буде чути звуки вибухів.

У трьох районах Київської області сьогодні заплановані роботи з розмінування - зображення

Сьогодні, 17 жовтня, на Київщині працюватимуть сапери ДСНС. Про це повідомили в Telegram-каналі Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що на території Броварського, Бучанського та Вишгородського районів проводитимуться планові роботи з розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів у разі потреби.

"Через це в області можуть лунати звуки вибухів. Звертаємося до жителів регіону – зберігайте спокій, будьте обачними та довіряйте інформації тільки з офіційних джерел", –

Київська обласна військова адміністрація

До слова, близько 71 тисячі вибухонебезпечних предметів. Від початку робіт із розмінування фахівці ДСНС очистили 21232,66 га території, з них 4853,64 га – с/г угідь, 57,825 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 1270 об’єктів, 2066 домогосподарств, 1858,966 км автомобільних доріг тощо. Та, попри це, як раніше повідомлялося, до лісів Київської області не можна буде ходити ще як мінімум рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.