У січні на Васильківщині відкриють лижний сезон
![У січні на Васильківщині відкриють лижний сезон У січні на Васильківщині відкриють лижний сезон - зображення](/storage/resized/lg/news/952e31df-2a95-4311-b365-8845fef583df/23_luzchi2.jpg)
Виявляється, сьогодні не обов’язково за зимовими розвагами їхати до Карпат. З 2 січня в с. Гвоздів Васильківської ТГ Обухівського району планують відкрити лижний сезон, повідомляють Хроніки Обухова. З’їхати там можна буде як основним схилом на лижах або сноуборді, так і на спецтрасі для сноутюбінгу.
Також там працюватиме підйомник, прокат, лижна школа та фуд-корт.
А для тих, хто полюбляє більш круті схили, нагадаємо, Карпати продовжує засипати снігом. До того ж, з 24 грудня на період зимових свят у західному напрямку почне курсувати «лижний експрес», також до Прикарпаття та Карпат курсуватимуть два додаткові потяги на новорічні свята.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.