Новини
Війна з Росією

У росії залишилося близько 550 високоточних ракет

За підрахунками українських військових розвідників, у Росії залишилося до 20% від довоєнних запасів високоточних ракет – приблизно 550 одиниць, тому вона комбінує їх із дронами-камікадзе і переробляє ракети С-300 і С-400 для запусків "земля-земля".

За підрахунками українських військових розвідників, у росії залишилося до 20% від довоєнних запасів високоточних ракет, що становить приблизно 550 одиниць, тому держава-терорист комбінує їх із дронами-камікадзе і переробляє ракети С-300 і С-400 для запусків "земля-земля".

Про кількість ракет, що залишилася у росії повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв'ю "Delfi".

"У них є "Іскандери", є Х-101, Х-555. За нашими підрахунками, у Росії залишилося не більше 20% від довоєнних запасів і того, що було вироблено під час війни. Це приблизно 550 одиниць. Їхнього потенціалу вистачить на проведення двох-трьох масованих ударів у кількості понад 80 ракет. 

Минулий удар становив менше 30 високоточних ракет. Це означає, що у них є дефіцит, вони не встигають поповнювати арсенал. 

Вони пішли іншим шляхом: щоб покрити такий дефіцит вони тепер використовують дрони-камікадзе, як іранського виробництва, так і свої.

Росіяни стали переробляти ракети С-300 і С-400 і запускати їх як ракети "земля-земля". Це не точна зброя, але руйнівна".

Також, за його словами, Києву у найближчі два місяці будуть більше загрожувати ракетні удари і провокації росіян, ніж повторний наступ із території Білорусі.

Нагадаємо, на Київщині продовжують укріплювати рубежі оборони, адже на початку січня, повідомлялося, що рф перенаправили до білорусі військову техніку в рамках в рамках забезпечення "військової безпеки Союзної держави".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.