Новини
Новини Київської області

У пристоличному регіоні продовжує зростати кількість хворих на COVID-19

Фахівці черговий раз нагадали, що полегшити перебіг хвороби та захистити від ризиків госпіталізації може щеплення.

У пристоличному регіоні продовжує зростати кількість хворих на COVID-19 - зображення

За минулий тиждень у Київській області зареєстровано 1079 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, зокрема 202 – у дітей. Цей показник зріс на 4,6% порівняно з попереднім тижнем, повідомляють у КОВА.

Також зазначають, що на сьогодні госпіталізовано 214 хворих із підтвердженим діагнозом, 43 – із підозрою на коронавірус.

Тож фахівці черговий раз нагадали, що полегшити перебіг хвороби та захистити від ризиків госпіталізації може щеплення.

До слова, протягом останнього тижня, з 20.03.2023 до 26.03.2023, щеплення від коронавірусу зробили 1198 осіб. Загалом у регіоні від початку вакцинальної кампанії вже зробили 1 908 998 щеплень від COVID-19.

Варто зазначити, що наразі в Київській області працюють 24 центри масової вакцинації та 182 пункти щеплень, а також 19 мобільних бригад.

Як писали раніше, МОЗ дозволило другий бустер усім охочим. Читайте також у матеріалі "Погляду", чи потрібно робити бустер тим, хто перехворів на COVID-19.

Нагадаємо, голова ВООЗ заявив, що пандемія COVID-19 може завершитися вже цього року.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.