Новини
Суспільство
Новини світу

Голова ВООЗ заявив, що пандемія COVID-19 може завершитися вже цього року

Щотижнева кількість зареєстрованих смертей від коронавірусу в світі вперше нижча, ніж на початку пандемії в 2020 році.

Голова ВООЗ заявив, що пандемія COVID-19 може завершитися вже цього року - зображення

Голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреєсус вважає, що вже в 2023 році можна буде оголосити про завершення пандемії коронавірусу. Про це він заявив під час свого виступу на церемонії вручення премії за внесок у охорону здоров'я, повідомляє пресслужба ВООЗ.

"Я впевнений, що в якийсь момент цього року ми зможемо сказати, що COVID-19 завершився як надзвичайна ситуація в галузі охорони здоров'я, що має міжнародне значення, і як пандемія", –

голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреєсус

Впевненість голови ВООЗ ґрунтується на тому, що щотижнева кількість зареєстрованих смертей від коронавірусу у світі наразі вперше стала нижчою, ніж на початку пандемії в 2020 році.

Гебреєсус нагадав, що днями виповнилося три роки, як ВООЗ заявив про панедмію, виклакану глобальним спалахом захворювання на COVID-19. Від початку епідемії в світі померло майже 7 млн людей від коронавірусу, проте, за словами голови ВООЗ, реальна кількість смертей "набагато вище".

Нагадаємо, на думку фахівців, вакцинація – єдиний дієвий спосіб захиститися від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби. До слова, МОЗ дозволило другий бустер усім охочим. Читайте також у матеріалі "Погляду", чи потрібно робити бустер тим, хто перехворів на COVID-19.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.