Новини
Україна

У Повітряних Силах відкинули пропозицію щодо рівнів повітряних тривог (ВІДЕО)

Думки щодо створення рівнів повітряних тривог є недоречними, оскільки усі тривоги можуть загрожувати життю.

У Повітряних Силах відкинули пропозицію щодо встановлення рівнів небезпеки повітряних тривог.

Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За словами Ігната, останні часом в Telegram-каналах ведуться різні недоречні обговорення про те, чи, наприклад, варто йти в укриття під час повітряної тривоги.

Також лунають пропозиції щодо створення різних рівнів загроз: жовтого, помаранчевого, зеленого й так далі.

"В чому небезпека? В тому, що люди почнуть черпати інформацію з інших джерел та почнуть ставитися "по-своєму" до тривог. Я хочу сказати, що всі тривоги небезпечні".

Як пояснив Ігнат, навіть під час роботи ППО існує загроза життю цивільних, оскільки усі відпрацьовані цілі після збиття падають на землю.

"Навіть коли ви впевнені, що працює ППО, збиває 1-2 безпілотники, а можуть працювати й 2-4 ракети - усе це впаде вниз. Ракета важить багато, є вибухова речовина. Після відпрацювання по ворожому об'єкту - усе це падає на землю".

Водночас він наголосив, що говорити про те, що Міг-31 з носієм «Кинжалу» «це так собі тривога — не можна, це доволі небезпечно»:

"Раніше з пів року тому не оголошувалась тривога, коли злітав Міг-31. Так двоє моїх знайомих загинули, навіть не знаю що по них прилетіло. Тому усіх тривог дотримуватись важливо. Жодного меншого рівня повітряної тривоги немає".

Вас можуть зацікавити такі новини: