Новини
Васильків
Фастів
Екологія
Кримінальні новини

У Плесецькому на Київщині незаконно видобували пісок


Гідротехнічні роботи з намиву піску здійснювались в особливо великих розмірах.

Як повідомляють в Київській обласній прокуратурі, у с. Плесецьке колишнього Васильківського, а нині Фастівського району невстановлені особи незаконно заволоділи поверхневим шаром земель водного фонду. Дане правопорушення (ч.2 ст. 239-2 КК України) було виявлене у ході перевірки згідно зі зверненням щодо незаконного видобутку корисних копалин.

Наразі проводяться санкціоновані огляди місця незаконного видобутку, відбираються зразки піщаної суміші, здійснюється документування протиправної діяльності, встановлюються особи, причетні до скоєння вказаного кримінального правопорушення.

Додається, що найближчим часом буде вирішуватись питання про накладення арешту на обладнання, техніку та видобутий пісок.

Досудове розслідування триває.

«Погляд» також писав про незаконний видобуток піску на Броварщині: завдано 88 млн грн збитків державі. Незаконною діяльністю займалась приватна організація на території родовища поза межами ліцензійної площі.

Дивіться відео про припинення незаконного видубутку піску на Київщині.

Фото: Київська обласна прокуратура

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина та Погляд Фастів і Погляд Васильків, а також дивіться на YouTube.