Новини
Новини Київської області
Суспільство
Відбудова регіону

Вже у всіх школах Київської області організовано освітній процес

В громадах, що були деокуповані, діти навчаються дистанційно. Всього в онлайн-режимі освіту здобувають понад 240 тис. учнів регіону.

Вже у всіх школах Київської області організовано освітній процес - зображення

Освітній процес організовано вже у 100% шкіл Київської області всіх 69 територіальних громад. Про це повідомили в пресслужбі КОДА.

Зокрема, зазначається, що дистанційно навчаються всі громади, що були деокуповані або в яких велись активні бойові дії: Баришівська, Бородянська, Великодимерська, Калитянська, Ірпінська, Бучанська, Гостомельська, Дмитрівська, Макарівська, Немішаївська, Димерська, Іванківська та Поліська. Таким чином, загалом в онлайн-режимі освіту здобувають понад 240 тис. учнів столичного регіону.

Варто зазначити, що цьогоріч навчальний рік в школах буде закінчуватися в різні термін. У більшості громад навчання завершать до 1 червня. Проте на певних територіях з об'єктивних причин освітній процес продовжать ще на деякий час.

Нагадаємо, наприкінці квітня повідомлялося, що освітній процес організовано у 561 (95% закладів) закладах освіти 67 територіальних громад Київської області.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.