Новини
Україна
Україна-суспільство

У листопаді в Україні з’явилось шість опорних шкіл


Київщина – на шостому місці в статистиці темпів зростання мережі таких навчальних закладів.

Як повідомило Міністерство освіти і науки, станом на 1 грудня в Україні діють 1029 опорних закладів загальної середньої освіти та 1535 філій.

«Протягом листопада мережа опорних закладів збільшилась на 6 закладів: у Закарпатській (3), Дніпропетровській (2) та Київській (1) областях», - йдеться у повідомленні.

Загалом у розрізі областей найбільше опорних закладів створено на Кіровоградщині (80), Полтавщині (74), Житомирщині (71), Львівщині (66), Вінниччині (64), Київщині (57), Сумщині (54), Харківщині (54), Дніпропетровщині (50),  Одещині (49).

В опорних школах навчається майже 473 тисяч здобувачів освіти, зокрема в опорних закладах в ОТГ – понад 243 тисячі. 99 тисяч учнів забезпечені перевезенням до закладу освіти та додому, для цього є 1888 шкільних автобусів в опорних школах.

«В умовах децентралізації змінюється мережа опорних закладів у об’єднаних територіальних громадах. В ОТГ функціонують майже 50% від загальної кількості опорних шкіл. Наразі таких закладів налічується 508, із них 741 – філія. Робота з модернізації мережі шкіл в областях триває. Мережа опорних закладів освіти узгоджується відповідно до формування ОТГ», - зазначає МОН.

І деталізує, що лідером зі створення опорних шкіл залишається Житомирщина – 50 закладів із 71 функціонують в об’єднаних територіальних громадах. Понад 20 громад у низці областей створили опорні заклади.

Як повідомляв «Погляд», Київ і Київщина – лідери у створенні місць у дитсадках.

«Погляд» розповідав також, що студентка з Вишгородщини перемогла на міжнародному конкурсі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.