Новини Київської області
Технології

У Львові запустили сервіс замовлення таксі Bolt (Taxify)


У Львові запустили сервіс замовлення таксі Bolt (Taxify) На честь запуску львів'ян очікуватимуть приємні знижки! Протягом першої неділі клієнтам надається знижка до 50%. Згідно з аналогічним сервісом у Києві знижка буде поступово зменшуватися для найбільш активних користувачів. Клієнтам доступні дві категорії замовлення автомобілю: Bolt та Comfort. Приїзд машини львів’янам обійдеться у 21 грн (для опції Bolt) та 28 грн (для Comfort). Кожен кілометр буде рахуватися за ставкою 5 грн та 5,30 грн відповідно. У Львові запустили сервіс замовлення таксі Bolt (Taxify) Платформа Taxify була заснована в Естонії, на даний момент вона обслуговує 25 мільйонів клієнтів у більш ніж 30 країнах світу. Компанія створила спільний мобільний додаток для виклику автомобілів і оренди самокатів, а також працює над тим, щоб запустити послугу оренди самокатів в різних містах Європи. У Львові запустили сервіс замовлення таксі Bolt (Taxify) Нещодавно Taxify оголосив про ребрендинг - тепер компанія буде надавати послуги під ім'ям Bolt. За словами представників сервісу, зміна бренду відображає більш широке бачення компанії.
«Taxify була заснована 5 років тому. Місія компанії - зробити пересування по місту зручним і доступним. Першою послугою, яку ми запустили, була послуга виклику автомобілів, звідси і походить назва компанії. Ми послідовно дотримувалися місії компанії: платформа розвивалася і з часом переросла свою назву. Ми прагнемо вирішити транспортні проблеми, пропонуючи нові послуги і хотіли б, щоб наш бренд відображав майбутнє компанії. Назва Bolt символізує швидкий, динамічний рух - саме таким має бути пересування по місту на автомобілі, самокаті або громадському транспорті. У перекладі з англійської «bolt» - це спалах блискавки. Крім того, назва підкреслює віру в те, що майбутнє за електротранспортом»- зазначив Маркус Вілліг, CEO і співзасновник Bolt.
Нагадаємо, що спочатку сервіс Taxify запустився в Україні восени 2016 року, потім платформа пережила перезапуск у Києві з новою командою в середині 2018 року і в кінці минулого року почала працювати в Харкові.