Новини
Україна

У Львові встановили великодній рекорд: тризуб із пасок

У такий спосіб львів’яни вирішили зібрати кошти на дрон для 125-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

У Львові встановили великодній рекорд: тризуб із пасок - зображення

У неділю, 9 квітня, у Львові встановили новий рекорд України – за 25 хвилин та 17 секунд задекорували 1000 пасок та виклали їх у формі тризуба. Таким чином, це був найбільший тризуб, який коли-небудь створювали з великодніх пасок.

Про це повідомив заступник голови Львівської облради Юрій Холод на своїй Facebook-сторінці. Також він зазначив, що в такий спосіб львів’яни вирішили зібрати кошти на дрон для 125-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

"Бо паски – це добре. Їх отримають військові та внутрішньо переміщені особи, а от найбільше, що треба нашим військовим – це дрони, автівки та інша техніка", –

заступник голови Львівської облради Юрій Холод

Цікаво, що паски-рекордсменки випікали за старовинним карпатським рецептом на дровах без додавання штучних інгредієнтів.

Тепер протягом цього тижня паски можна придбати у Львівському палаці мистецтв. Для цього потрібно пожертвувати на дрон для 125 бригади від 300 грн.

Нагадаємо, цьогоріч українець встановив світовий рекорд зі стрибків із трампліну.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.