Новини
Новини Київської області
Київ

У Києві та області запустять таксі для ветеранів АТО


Спецтранспорт безплатно доставлятиме АТОвців з інвалідністю до лікарень, реабілітаційних центрів або до спортивних майданчиків.

Фото: Facebook

Про запуск проєкту Соціальний транспорт повідомили на сторінці «Руху ветеранів Києва». Зазначається, що ініціаторами запуску таксі для ветеранів АТО виступили учасники бойових дій на Сході України, які на собі відчули проблеми з пересуванням на візку в транспорті. 

Фото: Facebook

Вони придбали спеціальний автомобіль, на якому зручно буде добиратися у будь-яку точку міста чи області.

Фото: Facebook

Варто зазначити, що автомобіль обладнали для дистанційого гальмування або газування, однак, кермувати соціальним таксі буде постійний шофер.

Послугою соціального транспорту може скористатися кожен ветеран або ветеранка, член родини УБД з особливими потребами у місті Києві. Для цього треба звернутися за телефонами: 073.90.40.400; 098.90.40.400. Або залишити заявку на сторінці "Руху ветеранів Києва" у Facebook.

Нагадаємо, до Дня захисника України у Броварах ветеранам відкрили меморіал “Голуби миру”. Скульптура зображує українського воїна, який зі зброєю в руках змушений захищати мирне життя.

Раніше депутати Бучанської Райради проголосували за створення координаційної ради ветеранів АТО.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.