Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

У Києві пробне ЗНО розпочнеться 15 червня, основний етап – 25 червня: Кличко


Міський голова Києва повідомив, що інформація про графік і місця проведення тестувань у столиці буде розміщена на сайті Департаменту освіти та науки КМДА.

ЗНО у Києві відбудеться відповідно до графіка, затвердженого МОН. «Погляд» раніше інформував про офіційні дати проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, та про дати пробного ЗНО.

«Днями Міністерство освіти затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання. І столичні школи будуть керуватися цим графіком. Уже відомі дати тестувань. З 15 до 17 червня у школах Києва відбудеться пробне ЗНО за бажанням учнів. Основне зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться з 25 червня. Графік і місця проведення оцінювання будуть оприлюднені на сайті Департаменту освіти та науки КМДА. З усією необхідною інформацією», повідомив  міський голова Києва Віталій Кличко Сьогодні, 26 травня, під час онлайн-брифінгу.

Також він поінформував, як можна подати документи на зарахування дітей до садочків і шкіл. «Розсилку запрошень до садочків – згідно з поданими заявками і електронної черги, Департамент освіти поновить із 1 червня. І з цієї дати батьки можуть подати документи в електронному вигляді. А для вступу в перші класи шкіл треба подати оригінали необхідних документів. Їх прийматимуть в школах із 1 червня до 1 вересня», – зауважив міський голова Києва.