#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Аварії та ДТП

У Києві поліцейське авто врізалося у легковик із дитиною

10.11.2019 Оксана Кириленко 0

9 листопада, в Києві на перетині вулиць Щусєва та Берлінського сталася ДТП за участю двох автомобілів. Одним з учасників аварії стала поліцейська машина з протидії сімейному насильству. В результаті постраждали чотири людини.

Як повідомляє "Информатор" Audi рухався по вулиці Берлінського на зелене світло світлофора, коли в нього влетів поліцейський автомобіль, який їхав на виклик. Далі свідчення учасників розходяться.

Водій Audi заявив, що копи їхали тільки з увімкненими проблисковими маячками, які він побачив надто пізно з-за паркану, то копи говорять про інше. Вони запевняють, що їхали також з включеними звуковими сигналами.

У будь-якому випадку автомобілям не вдалося уникнути зіткнення. В результаті у поліцейського автомобіля виявився вм'ятий капот, а Audi отримав серйозні пошкодження лівого боку. Також в результаті аварії постраждали чотири людини: два поліцейських і пасажири Audi, жінка і дитина. На щастя, у всіх постраждалих травми несерйозні. Водій від госпіталізації відмовився.