Новини Київської області
Немішаєве
Суспільство
Відбудова регіону

У Київській області відкрили три поліцейські станції на деокупованих територіях

Офіцерам громад вже видали помпові рушниці та ключі від службових авто.

У Київській області відкрили три поліцейські станції на деокупованих територіях - зображення

У Немішаївській, Білогородській та Борщагівській громадах запрацювали поліцейські станції. Відтепер на службу тут заступатимуть офіцери громад, які отримали сертифікати про завершення навчання, помпові рушниці та ключі від службових авто, повідомляє пресслужба поліції Київщини.

"Населені пункти Бучанського району  тривалий час знаходились в окупації і найбільше постраждали від дій російських агресорів, саме тому відновлення роботи правоохоронців на цій території є вкрай важливим для громади. Навіть під час воєнного стану ми будемо продовжувати створювати заходи безпеки для людей, аби вони почували себе захищеними", –

очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов

Немішаївська громада стала першою громадою на деокупованих територіях, у якій відкривається нова поліцейська станція. В громаді буде служити лейтенант поліції Димитрій Деркач, сама ж станція  розташована у селищі Немішаєво по вулиці Заводська 47-В.

У Бощагівській ТГ, яка неодноразово обстрілювалась ворожими снарядами під час активних бойових дій на Київщині, на службу заступив майор поліції Василь Хорошковський. Станція знаходиться в селі Софіївська Борщагівка по вул. Толстого, 81.

Поліцейським офіцером Білогородської громади став капітан поліції Дмитро Літовченко. Він працюватиме в селі Білогородка по вулиці  Володимирська, 33.

Нагадаємо, також нещодавно в Бородянці відкрили нове поліцейське відділення.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.