Новини
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Київ

У Києві викрили злочинну групу посадовців, які "кришували" борделі

За даними слідства, діяльність злочинної організації очолював заступник керівника Департаменту міграційної поліції Нацполіції України.

У Києві викрили злочинну групу посадовців, які

У Києві правоохоронці викрили Керівництво Департаменту міграційної поліції в організації закладів розпусти в столиці. Про це повідомили в Telegram-каналі Офісу генпрокурора.

"За даними слідства, діяльність злочинної організації очолював заступник керівника Департаменту міграційної поліції Нацполіції України. Він залучив до своєї злочинної організації двох громадян України, які створили розгалужену мережу салонів надання інтимних послуг за грошові кошти на території міста Києва", ‒

Офіс генпрокурора

Також вдалося встановити, що вони винаймали квартири в центральних районах столиці, які облаштовували для надання інтимних послуг. На "роботу" запрошували молодих дівчат віком від 18 до 30 років.

Натомість перевезенням дівчат до клієнтів в період дії комендантської години займалися інші члени злочинної організації - водії, які були працівниками поліції, органів державної влади та держаних підприємств і мали спеціальні дозволи на переміщення містом у нічний час.

Крім цього, до діяльності злочинної організації був залучений керівник одного зі структурних підрозділів ГУ НП у м. Києві, який забезпечував усунення конкуруючих "салонів". Також у його обов'язки входило вербування дівчат, які працювали у салонах конкурентів, а згодом, з дозволу керівника злочинної організації, почав створювати власну мережу борделів.

"Також злочинна організація активно розвивала напрямок надання елітних ескорт-послуг, у тому числі для клієнтів за кордоном. Для цього  заступник керівника Департаменту, імітуючи виконання покладених на його підрозділ завдань, ініціював проведення обшуків в осіб, які могли бути причетні до сутенерства та в ході проведення слідчих дій "вербував" їх", ‒

Офіс генпрокурора

Наразі правоохоронцями проведено понад 30 обшуків за адресами розташування борделів та за місцями проживання, роботи учасників злочинної групи, а також в адміністративних будівлях Національної поліції України.

Нагадаємо, також днями керівницю податкової Києва спіймали на багатомільйонних оборудках.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.