Анонси
Київщина-суспільство

У Києві відкрили безкоштовний простір для підтримки дітей, які постраждали від війни

Діти та підлітки з Києва та розташованих поблизу зі столицею населених пунктів зможуть скористатися безкоштовним простором для проходження різних тренінгів, занять і терапевтичних сеансів.

У Києві відкрили безкоштовний простір для підтримки дітей, які постраждали від війни - зображення
Фото: Артем Познанський

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Це простір з обладнаним укриттям для дітей та підлітків 10-17 років, які перебувають у Києві та найближчому передмісті.

Ініціатором проєкту став Благодійний фонд "Клуб Добродіїв".

Локація містить лекційно-тренінговий простір, артзону "Творчість – антидот стресу", терапевтичну кімнату "Дорослим вхід заборонено" та кімнату довіри.

Щоб потрапити у "Місце сили", необхідно обрати зручний день та цікаву для вас подію у розкладі. Далі потрібно заповнити реєстраційну форму.

Перед першим відвідуванням адміністратор зв’язується із батьками або опікунами дитини для підтвердження реєстрації. Якщо ж ви уже знайомі з роботою простору, то протягом кількох годин отримаєте смс-підтвердження.

"Місце сили" працюватиме щодня з 10:00 до 19:00. У тестовому режимі перші групи підлітків вже відвідали простір.

Він розташований за адресою: місто Київ, вулиця Ігорівська, 1/8 (біля станції метро "Поштова площа").

Більше подробиць – за посиланням.

Також, дрони стали одним із ключових дієвих факторів у війні агресора рф та України. Технологія масштабується. Серед нових програм підготовки в прикордонному відомстві: навчання операторів дронів. Є теоретичний курс та робота на тренажерах, що імітують політ дрона. Керування апаратом відбувається за допомогою пульта та спеціальних окулярів, що дають пілоту зображення з камери дрона в реальному часі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.