Новини
Україна
Україна-суспільство
Київ

У Києві та центральному регіоні ускладнилась ситуація з електропостачанням, – Укренерго

У зв’язку з чим застосовуються аварійні відключення.

У Києві та центральному регіоні ускладнилась ситуація з електропостачанням, – Укренерго - зображення

Внаслідок нічної атаки у Києві та центральному регіоні ускладнилась ситуація з електропостачанням. Про це повідомив Укренерго в понеділок, 2 січня.

"У ніч на 2 січня росіяни знову атакували дронами енергетичну інфраструктуру. На жаль, є пошкодження. Внаслідок нічної атаки також ускладнилась ситуація з електропостачанням у Києві та центральному регіоні, у зв’язку з чим застосовуються аварійні відключення. Відновлювальні роботи вже тривають", –

Укренерго

В енерегетичній компанії зазначають, що в цілому ситуація в енергосистемі повністю контрольована.

"Тепла погода сприяє зниженню споживання, як на свята так і будні дні, відповідно, зменшилася необхідність застосування обмежень у денні години доби", –

Укренерго

Також українцям нагадали, що українська енергосистема зазнала вже 11 хвиль масованих ракетних та 14 безпілотних атак, які завдали значних пошкоджень генерації та магістральним мережам. Тому до областей, як і раніше, доведені ліміти споживання на вечірній час з метою попередження додаткових аварій.

Нагадаємо, в ніч на 2 січня українські захисники неба збили 39 "Шахедів", з них: 3 знищили на Київщині, 22 дрони – над столицею та 15 – над сусідніми областями.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.