Новини
Україна
Екологія
Київ

У Києві рівень води в Дніпрі зменшився

Аварійних підтоплень по місту не зафіксовано.

У Києві рівень води в Дніпрі зменшився - зображення

У Києві рівень води в Дніпро зменшився на 1 см. Про це повідомили в Telegram-каналі Київської міської військової адміністрації.

"Станом на 10:00 16.05.2023 рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" становить 9 261 см (за Балтійською системою висот). Температура води: 16°C. В порівнянні з попереднім днем рівень водопілля зменшився на 1 см", –

начальник КМВА Сергій Попко

Зазначається, що наразі аварійних підтоплень по місту не зафіксовано, проте небезпека гідрологічних явищ не знята – залишається І рівень (жовтий).

При цьому утримується затоплення заплави шаром близько 15 см. Промислові об’єкти і житлові масиві міста поза загрозою підтоплення.

Нагадаємо, 15 травня повідомлялося, що рівень води в Дніпрі знову збільшився.

Як писав "Погляд", кілька тижнів тому внаслідок рясних опадів та підняття рівня води в річці Тетерів, тимчасову переправу на автодорозі Київ – Овруч було підтоплено. Раніше, 13 квітня, повідомлялося, що в Іванкові на кількох вулицях підтопило будинки. А перед цим мешканців Київської області попередили про можливе затоплення прирічкових населених пунктів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.