Новини
Обухів
Здоров'я
Київщина-суспільство

У Кагарлику побудують кисневу станцію

Вона дозволить безперебійно забезпечувати потребу пацієнтів у кисні.

У Кагарлику побудують кисневу станцію - зображення
Фото: Міськрада Кагарлика

У Кагарлику розпочали будівництво кисневої станції, а саме – підготували майданчик для майбтнього об'єкту, який необхідний для зберігання і газифікації кисню та підключення кисню до ліжок пацієнтів з COVID-19. Про це повідомили на офіційному веб-сайті міської ради Кагарлика.

"Завершено підготовку майданчика для майбутнього монтування кисневої станції, яка вкрай необхідна в багатопрофільній лікарні для порятунку хворих на коронавірус та в багатьох інших клінічних випадках".

Пресслужба міськради Кагарлика

Варто зазначити, що наявність такої станції в місті дасть змогу виробляти кисень на місці, що дуже полегшить роботу лікарям і врятує чиїсь життя.

Нагадаємо, наразі на Київщині зростає кількість хворих на коронавірус, за минулу добу в столичному регіоні зафіксовано 1 174 нових випадки. В Україні ж станом на 1 лютого знову більше 30 тис. нових випадків. До слова, вже з цього тижня червоний рівень епідемічної небезпеки можуть встановити в дев’ятьох областях України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.