У Кагарлицькій громаді оновлюють вуличне освітлення
![У Кагарлицькій громаді оновлюють вуличне освітлення У Кагарлицькій громаді оновлюють вуличне освітлення - зображення](/storage/resized/lg/news/9500a4cf-964f-427a-8ad9-c38dc0c997bc/parking-lot-gca575d2be_1280.jpg)
Про це повідомляє пресслужба Кагарлицької міської ради.
Нещодавно відбулася приємна подія для мешканців частини вулиці Польової, що в селі Переселення, які проживають за залізничним переїздом. У них з’явилося вуличне освітлення.
У селі це була єдина частина вулиці, яка залишалася без освітлення. За сприяння Кагарлицької міської ради освітлення дійшло і до найвіддаленішого куточка населеного пункту.
Виконувалися роботи з монтажу вуличного освітлення коштом місцевого бюджету та завдяки фінансовій підтримці землекористувачів.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.