Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

У громадських місцях на Київщині встановлять 258 камер із розпізнаванням обличчя

Це має допомогти в оперативному пошуку диверсантів.

У громадських місцях на Київщині встановлять 258 камер із розпізнаванням обличчя - зображення

На Київщині планують встановити майже 260 камер із розпізнаванням обличчя. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, зазначивши, що це має допомогти в оперативному пошуку диверсантів.

"258 додаткових  камер із розпізнаванням обличчя планують встановити у громадських місцях на Київщині, що є надважливим елементом не тільки у виявлення правопорушень, але й у протидії ДРГ, а також оперативному пошуку диверсантів", –

начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов

Також очільник поліції пристоличного регіону підкреслив, що задля безпеки громадян на території області вже працює понад 90 поліцейських офіцерів громади.

Нагадаємо, наприкінці серпня стало відомо, скільки шкіл і як навчатимуться на Київщині. Зокрема, повідомлялося, що поліцейські Київщини вже дослідили 1127 навчальних закладів. Система відеоспостереження встановлена в 129 закладах, безпекові рамки лише у двох, і тривожні кнопки у 463 закладах.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.