У Гостомелі вшанують пам'ять захисників Вітчизни у Другій світовій війні
![У Гостомелі вшанують пам'ять захисників Вітчизни у Другій світовій війні](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/05/5-1.jpg)
8 травня у День пам’яті та примирення
12: 00 — вшанування подвигу захисників біля ДОТу (вул. Чумацький шлях).9 травня у День перемоги над нацизмом
10:00 — мітинг біля меморіального комплексу у центрі селища (вул. Свято-Покровська/Ярова). 11:00 — мітинг біля меморіального комплексу в с. Мостище (вул. Кулішова). 11:30 — вшування подвигу захисників у Військовому містечку (вул. Проскурівська). 12:00 — мітинг біля меморіального комплексу у мікрорайоні Баланівка (вул. Остромирська).