Новини
Гостомель
Спорт
Олімпійські види спорту

У Гостомелі святкуватимуть міжнародний Олімпійський день

15.06.2020 Гапон Юлія 000

У різних населених пунктах України вже розпочали проводити масові заходи, приурочені до міжнародного Олімпійського дня (рішенням Міжнародного олімпійського комітету його святкують щорічно 23 червня).

Вже кілька днів поспіль в Україні розповідають про спортивні здобутки земляків, збираючи воєдино з окремих букв символічний надпис «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 2020-06-23». 17 червня олімпійську естафету зустрічатиме Гостомель у парку Патріотів, повідомляє Гостомельська селищна рада.

"Зважаючи на умови карантинного режиму, масових заходів не передбачається, але ми всі маємо змогу долучитися до акції за допомогою сучасних засобів онлайн-транслювань, згадати й вшанувати наших гостомельських спортсменів, поширюючи на сторінках ФБ світлини їх та їхніх здобутків. Сподіваємося, що й самі спортсмени поділяться яскравими фото з нами. Адже ми маємо славні футбольні традиції, три клуби, що грають у Вищій та Першій лігах Києво-Святошинського району, клуб ветеранів футболу, який постійно виграє кубки різних рівнів, школу юних футболістів. Окрім цього, в Гостомелі діє дуже популярний серед молоді бійцівський клуб з хортингу «Спарта»", - зазначає ГСР. 

Нагадаємо, минулого року "Погляд" розповідав про Олімпійський день-2019 - тоді на один день Ірпінь став спортивним центром Київщини.

А от Олімпійський день-2018 провели у Бучанському парку. У заході брали участь 2 тисячі учасників, близько 60 команд з 9 видів спорту.